QF ženklo tinklas

 • Kvietimas jungtis prie kokybiško frankofoninio ugdymo programos

  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Prancūzijos ambasada Lietuvoje ir Prancūzų institutas Lietuvoje inicijuoja Kokybiško frankofoninio ugdymo (pranc. Qualité Francophone) programą (toliau – QF programa) ir kviečia visus, kuriems rūpi frankofoninis ugdymas Lietuvoje ir daugiakalbystė, prisidėti prie šios iniciatyvos.

  Pripažindami stiprėjantį tarptautinį šalių ekonominį ir kultūrinį atvirumą ir didėjančią įvairių užsienio kalbų mokėjimo svarbą, kviečiame visus suinteresuotus kokybišku prancūzų kalbos mokymu ir mokymusi jungtis prie chartijos ir tapti QF programos dalyviais ir partneriais.

  QF programos tikslas – skatinti Lietuvos švietimo bendruomenės profesionalus, mokytojus, aukštųjų mokyklų dėstytojus, švietimo specialistus, studentus bendradarbiauti ir burti mokyklas, kurios siekia turėti kokybiškas prancūzų kalbos klases. Mokykloms, kurios atitiks QF programos kriterijus, bus suteiktas QF ženklas.

  QF programos įgyvendinimas grįstas bendru kokybės siekiu, partnerystėmis ir atviro bendradarbiavimo principais. Norinčiuosius dalyvauti QF programoje kviečiame prisijungti prie chartijos ir užpildyti informaciją apie savo dalyvavimą.

  QF programą kartu su partneriais koordinuoja Ugdymo plėtotės centras.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atnaujinta 2018-03-21

(skyrelį tvarko Aušra Gutauskaitė)