Tarpukario Lietuva ir partizaninis karas

2017-12-12 14:00 – 2017-12-12 14:45

2017 m. gruodžio 12 d. (antradienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Tarpukario Lietuva ir partizaninis karas“.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Nijolei Selvestravičiūtei-Grybovienei el. paštu nijole.gryboviene@upc.smm.lt, tel. (8 5)  210 9826.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti istorijos ir pilietinio ugdymo mokytojai.

Transliacijos tikslas – pristatyti Lietuvos universitetų mokslininkų parengtą „Lietuvos istorijos CV“ ir jų susitarimus dėl probleminių Lietuvos istorijos klausimų. Tai penktoji ciklo „Lietuvos istorijos CV – ką turėtų žinoti ir akcentuoti istorijos mokytojai“ transliacija, kurios metu detaliau aptarsime labiausiai išryškėjusius Lietuvos istorijos probleminius klausimus, nagrinėjant tarpukario Lietuvą ir partizaninį karą.

Dalyviai (vaizdo transliacijų salėje):

  • dr. Norbertas Černiauskas , Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto lektorius;
  • dr. Vytautas Jokubauskas, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas;
  • Karolis Zikaras, Lietuvos kariuomenės kanceliarijos, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Planavimo ir analizės skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Nijolė Selvestravičiūtė-Grybovienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio metodininkė.

Transliacijos programa:
14.00–14.05 val. Bendras įvadas, dalyvių pristatymas.
14.05–14.40 val. Labiausiai išryškėjantys probleminiai Lietuvos istorijos klausimai, nagrinėjant tarpukario Lietuvą ir partizaninį karą.
14.40–14.45 val. Diskusija, galimybės prisijungusiems prie transliacijos pateikti nuomonę, klausimus, įžvalgas.
14.45 val. Diskusijos apibendrinimas, pabaiga.

 

Transliacijos pradžia 14 val. Jungtis kviečiame nuo 13.55 val. 

Prie Ugdymo plėtotės centro vaizdo transliacijų svetainės prisijungsite vadovaudamiesi prisijungimo instrukcija

Transliacijos nuoroda►

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.

 

 

 

pagal rubriką
aktualios temos
pagal sritį
istorija
pagal tikslinę grupę
istorijos mokytojai