Parodos „Mokykla 2015“ renginių kalendorius

Informaciją apie parodą (ir bilietus) rasite: www.parodamokykla.lt

Konferencijų salės

2015-11-0610:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:00
3.1. salė 11:00 Mokytojo savivertė
Vietų nėra
12:00 Inovatyvus mokytojas: ko galime išmokti iš mokinių?13:00 „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencinės programos „Savu keliu“ pristatymas“ 14:00 Skandinaviškos simuliacijos kaip ugdymo metodas16:00 Socialinio kapitalo kūrimas kaip nauja perspektyva aptariant švietimo reformos strategiją ir taktiką17:00 Patarimai besirenkantiems studijas Lietuvoje ir užsienyje
3.2. salė 11:00 Diskusija „Mokyklos bendruomenė: teorinė sąvoka ar naudinga siekiamybė?“ 12:00 Menininkai – mokyklai: kūrybos genezė13:00 Streso valdymo būdai15:00 Muziejaus edukacinė programa „Pažinimas“ – pilietinio ugdymo mokykla16:00 Muziejaus edukacinė programa „Pažinimas“ – pilietinio ugdymo mokykla17:00 Tarnyba Lietuvos kariuomenėje – kiekvieno piliečio pareiga
5.1. salė 11:00 Konferencija „Inovacijų kultūros ugdymas bendradarbiaujant.
STEAM: mokykla-mokslas-verslas“
16:00 Kūno kultūra – iššūkių sūkuryje
5.2. salė        
5.3. salė 11:00 Kalbinis ugdymas priešmokykliniame etape (Baltų lankų vadovėliai)12:00 Neribota smegenų galia 14:00 Forumo „Inovacijos ir pokyčiai mokykloje“ I dalis, skirta mokiniams (Leidykla ŠVIESA)15:00 Forumo „Inovacijos ir pokyčiai mokykloje“ II dalis, skirta pedagogams (Leidykla ŠVIESA)16:00 Forumo „Inovacijos ir pokyčiai mokykloje“ III dalis, skirta ugdymo įstaigų vadovams (Leidykla ŠVIESA)17:00 Greito įsiminimo paslaptys (Gyvenimo universitetas LT)
5.5. salė 11:00 Mokinių socialinė-pilietinė veikla. 12:00 Globaliojo pilietiškumo ugdymas panaudojant medijas.14:00 Jaunųjų mokytojų susitikimas15:00 Skaitmeninės mikroskopavimo sistemos (BIOMETRIJA) 16:00 Uniformos įtaka mokinio asmenybės auginimui ir mikroklimato kūrimui (First priority) 17:00 Mokymosi galimybių didinimo ir mąstymo potencialo stiprinimo metodikų pristatymas
Vietų nėra
Pilietiškumo alėja 11:00 „Aš – jūrinės valstybės pilietis“ .„Senoji mokykla“. „Šventoji kontrabanda“. „Su Vyčiu per šimtmečius“. „Jaunojo piliečio pamoka“. „Ar šunys taip pat gali būti pilietiški?“
Atviras renginys
Prestižo erdvė, 4 salė10:45 Stebuklai, džiaugsmas ir svajonės12:00 Žvelkime giliau: ką daryti dėl mokytojo profesijos prestižo?14:00 Diskusija Kaip vertinti ugdant integruotai? (Baltų lankų vadovėliai) 15:00 Diskusija „Aš mokau vaikus. O kokia tavo supergalia?“ (Lietuvos edukologijos universitetas)16:00 Kino edukacijos ugdymo bazės pristatymas (Lietuvos kino centras)
Atviras renginys
17:00 Edinburgo hercogo apdovanojimų programa. 60-ies metų neformaliojo ugdymo patirtis
Renginių scena  12:00 Būk aktyvus ir kūrybingas laisvalaikiu
Atviras renginys
13:00 AHHAA mokslo šou
Atviras renginys
14:00 Mokykla vakar ir šiandien
Atviras renginys
15:00 AHHAA mokslo šou
Atviras renginys
16:00 AHHAA apdovanojimai konkurso nugalėtojams
Atviras renginys
17:00 AHHAA mokslo šou
Atviras renginys
Ugdymo sodas (3 s. balkonas) 11:00 Praktinis seminaras mokyklų vadovams apie jiems skirtas „Ugdymo sodo“ funkcijas
Vietų nėra
13:00 Praktinis seminaras mokytojams apie darbą su skaitmeninėmis mokymo priemonėmis (SMP) „Ugdymo sode“
Vietų nėra
15:00 Praktinis seminaras mokytojams apie skaitmeninių mokymo priemonių (SMP) ir metodinės medžiagos kūrimą „Ugdymo sode“
Vietų nėra
17:00 Išmanusis įrenginys mokykloje
Vietų nėra


Atradimų laboratorijos

2015-11-0611:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:30
Aviamodelių laboratorija11:00 Techninės kūrybos dirbtuvės – aviamodelių gaminimas  13:30 Techninės kūrybos dirbtuvės – aviamodelių gaminimas  16:00 Techninės kūrybos dirbtuvės – aviamodelių gaminimas 
Estijos mokslo centro AHHAA laboratorija11:00 CSI: DNR išskyrimas11:30 CSI: DNR išskyrimas12:00 CSI: DNR išskyrimas  13:30 Pojūčių pasaulis14:00 Pojūčių pasaulis14:30 Pojūčių pasaulis  16:00 Akių chirurgija16:30 Akių chirurgija17:00 Akių chirurgija 
Gamtos ir namų laboratorija11:00 Namų laboratorija 13:30 Namų laboratorija 16:00 Namų laboratorija
Istorijos ir menų laboratorija11:00 Senų daiktų istorija 13:30 Senų daiktų istorija 16:00 Senų daiktų istorija
Jungtinė aplinkos inžinerijos laboratorija (lauke)11:00 Jungtinė aplinkos inžinerijos laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas)  13:00 Jungtinė aplinkos inžinerijos laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas)  15:00 Jungtinė aplinkos inžinerijos laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas)    
Kelionių laboratorija11:00 Tarp jūros ir dangaus 13:30 Tarp jūros ir dangaus 16:00 Tarp jūros ir dangaus
Ląstelių laboratorija              
Mechatronikos laboratorija11:00 Įdomioji mechatronika  13:30 Įdomioji mechatronika  16:00 Įdomioji mechatronika 
Medijų laboratorija              
Naujų gaminių laboratorija11:00 Naujų gaminių laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas)  13:30 Naujų gaminių laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas)16:00 Naujų gaminių laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) 
Optikos laboratorija11:00 Nuo atomo iki hologramos 13:30 Nuo atomo iki hologramos 16:00 Nuo atomo iki hologramos
Robotikos technologijų laboratorija11:00 Robotikos technologijų laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas)  13:30 Robotikos technologijų laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas)  16:00 Robotikos technologijų laboratorija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) 
Statybos inžinerijos laboratorija              
Virtualių orlaivių laboratorija